NÁBYTEK ŽÁK

výroba nábytku na míru s tradicí od roku 1991

úvodaktualityo násukázky pracíreferencekontakt

Nábytek Žák

Nábytek Žák - výroba nábytku na míru s tradicí od roku 1991 Naše firma vznikla v roce 1991, v té době jsme působili jako Josef Žák a syn. Od roku 2001 fungujeme jako Marek Žák truhlářství.

Zabýváme se především výrobou nábytku na míru od poliček až po kompletní realizace interiérů. Nábytek vyrábíme ze všech možných materiálů (masiv, dýha, lamino, ...), díky čemuž si u nás vybere opravdu každý. Spolupracujeme s bytovými architekty a nabízíme tak praktické řešení interiérů dle těch nejnáročnějších požadavků.

Nabídka našich služeb

Kuchyně a kuchyňské linky

Vyrábíme kuchyně a kuchyňské linky té nejvyšší kvality s ohledem na ergonomii, přičemž plně vycházíme vstříc požadavkům zákazníka.

Vestavěné skříně

Vyrábíme vestavěné skříně s ohledem na konkrétní podmínky tak, aby vám ušetřily prostor a poskytnuly maximální komfort při ukládání vašich věcí.

Kancelářský nábytek

Vyrábíme kancelářský nábytek podle nejnáročnějších požadavků, s ohledem na vzhled a odolnost tak, aby umožňoval maximální pohodlí a vysokou funkčnost.

Atypický nábytek

Dle vašich požadavků vyrábíme atypický nábytek na míru z kvalitních materiálů, maximální propracovaností a skvělou funkčností tak, aby vhodně zapadnul do požadovaného prostoru.